CHEW TOY WITH APPLE

Marshall

Contact Us to Check Availability
  • $3.99
    Unit price per 

Shipping calculated at checkout.

+ -

  • Two tasty all-natural treats in one: apple and wood
  • Rabbits love to roll this toy around while they nibble the apple
  • No dyes or preservatives

We Also Recommend